Gdzie znaleźć najlepszy kredyt na samochód ?

Dziś zakup samochodu to prosta sprawa. Na nabywców czeka cała masa ofert. W szerokim zakresie dostępne są zarówno nowe jak i używane pojazdy. W parze z dużą ilością propozycji “idzie” szeroki wachlarz cen. Praktycznie każdy może sobie pozwolić na zakup auta. W miarę dobre samochody używane można już nabyć nawet za 1000 zł. Nie oznacza to jednak, że trzeba od razu kupować pojazd z najniższej półki. Przy niewielkim wysiłku finansowym wspieranym przez kredyt, można stać się posiadaczem dużo lepszego samochodu.

Gdzie udać się po dodatkowe finansowanie ? W tym miejscu chciałbym zwrócić uwagę na jedną z propozycji, z którą sam miałem do czynienia.

Jakiś czas temu otrzymałem propozycję zakupu samochodu i potrzebowałem pilnie załatwić kredyt. Ponieważ prowadzę działalność gospodarczą, to wszędzie żądano ode mnie zaświadczeń o dochodach , o niezaleganiu z US, ZUS itp. Takie świstki załatwia się w najlepszym przypadku kilka dni, zatem nie interesowała mnie taka perspektywa. Po kilku próbach trafił mi się doradca z Getin Banku . Tam okazało się, że mogę wszystko załatwić na oświadczenie – bez żadnych papierków. Decyzja w prawdzie trwała około 4 godzin, ale zapadła dla mnie pozytywnie.

Osobiście mogę polecić Getin Bank jako dobrego pożyczkodawcę w zakresie kredytów samochodowych.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *